Nieuwe CTO voor Norma
Frank Biemans versterkt vanaf begin volgend jaar als cto de directie van Norma Groep. Biemans (1960) heeft ruime ervaring bij Thales als leider van de radarbusiness en bij ASML als manager van de inkoopgroep die zich richt op strategisch toeleveranciers. Daarvoor heeft hij tien jaar in het buitenland gewerkt in verschillende industriële functies.
‘Norma heeft een uitstekende positie in de markt: veel vakkennis, moderne fabrieken, productie gecombineerd met engineering, een uitstekende reputatie en een nog steeds groeiende omzet’, aldus Biemans. ‘Ik zou graag zien dat Norma zijn klantenportefeuille verbreedt en naast het leveren van modules zijn klanten meer en meer helpt met de ontwikkeling van deze modules.’
De aanstelling van Biemans als cto van Norma heeft direct te maken met de ambitie van het Hengelose bedrijf om steeds dichter bij het ontwerpproces van zijn klanten te worden betrokken.
Dit artikel is gratis te lezen voor geregistreerde gebruikers.
Bent u nog niet geregistreerd? Vraag dan gratis een account aan.
Inloggen
AGENDA
Design of analog electronics – analog IC design
9 septemberBenefit from autism in your R&D team
13 septemberBits&Chips Smart Systems 2016
28 septemberDutch RF Conference
23 novemberDutch RF Conference
23 novemberSales Engineer Machinebouw
TBMA Europe
Noordwijkerhout

